מחפשים בית אבות?

השאירו את הפרטים לקבלת ייעוץ במציאת בית אבות באיזור מגוריכם

חיפוש באתר

בתי אבותמידעחיתולים למבוגרים

חיתולים למבוגרים

חיתולים למבוגרים נותנים מענה מושלם לכל מי שזקוק לפתרון עבור בעיות של בריחת שתן ברמות משתנות. כך ניתן להחזיר את הביטחון העצמי ואת החיוך של המבוגר.

 

מדוע כדאי לבחור את חיתולי שיקמה למבוגרים?

אין כל ספק כי העידן החדש בו ניתן להיעזר במוצר כמו חיתול למבוגרים הביא עימו הקלה גדולה מאד למשפחות רבות של אנשים מבוגרים הזקוקים לסיוע מן הסוג הזה. אם כן יש לציין כי במידה והנכם מבקשים לרכוש חיתולים למבוגרים עבור קרובי המשפחה שלכם, חשוב מאד כי תרכשו את החיתולים האיכותיים ביותר שיש עבורם, אשר ישמרו עליהם יבשים לאורך זמן רב בביטחון מלא. מבחינה זו, חיתולים למבוגרים נחשבים כיום למועדפים. קיים מגוון חיתולים למבוגרים בשוק. בנוסף לחיתולים רוב החברות מספקות גם פדים סופגים, תחתוני ספיגה, סדיניות ומוצרים מושלמים.

 

על מה מקפידים בבחירת החיתולים?

קודם כל, יש לברר ואף לנסות ביכולת הספיגה של החיתולים, הכוונה לבקש חיתולים לנסיון. כמובן שיש דגמים שונים של חיתולים למבוגרים אשר הם בעלי יכולת ספיגה משתנה. בחיתולי שיקמה למשל, מקפידים לספק להם רמות ספיגה שוות, כולל ספיגה גבוהה במיוחד של עד 2.5 ליטר לחיתול אחד - ומדובר על כמות עצומה. החיתולים אשר חברת שיקמה מייצרת, כוללים לא רק יכולת ספיגה גבוהה, אלא גם נטרול מלא של ריחות שאינם נעימים. החיתולים הם גם נוחים במיוחד, ומותאמים באופן מושלם לאנשים שגם מרותקים למיטה או כסא גלגלים - לצורך מניעת לחץ ושפשופים על העור. החיתולים נסגרים היטב, וכוללים גם דפנות מיוחדות למניעת זליגה של שתן מהצדדים. החיתולים ניתנים לסגירה ופתיחה חוזרים, במידה והאדם גם הולך לשירותים ויש צורך להוריד את החיתול.

 

מספקים רק את הטוב ביותר

חשוב מאד לרכוש חיתולים למבוגרים מפירמות ידועות ומוכרות כמו חברת שיקמה שהיא חברה ישראלית, שכן בסופו של יום, מדובר על מוצר בסיס במיוחד עבור קרובי המשפחה שלכם. המוצר מאפשר להם לחיות בכבוד, ולהימנע מתקריות שיכולות להיות לא נעימות. מכיוון שחשוב שהם יחושו בנוח, גם אם הם במצב סיעודי - יש לספק להם את מוצרי החיתולים הטובים ביותר.