מחפשים בית אבות?

השאירו את הפרטים לקבלת ייעוץ במציאת בית אבות באיזור מגוריכם

חיפוש באתר

בתי אבותמידעמכשירי שמיעה - אביזרים משלימים למתקשים בשמיעה

מכשירי שמיעה - אביזרים משלימים למתקשים בשמיעה

כאשר אנו חושבים על קשיים בשמיעה, הפתרונות שיעלו בראשנו אוטומטית יהיו קשורים למכשירי שמיעה. אם זאת, בפועל ישנו מגוון של מוצרים משלימים אשר מסייעים בשמיעה לאלו המתקשים בכך

מדובר בשתי קבוצות מוצרים מרכזיות.

האחת היא מוצרים אשר תומכים במכשירי שמיעה כגון סוללות, ערכות ניקוי, וטיפות אוזניים. השנייה היא מוצרי צריכה שקשורים לשמיעה, ומותאמים באופן ייחודי ללקויות שמיעה כדי לעזור למתקשים להתנהל באופן רגיל. כאשר נחפש פתרון לבעיות השמיעה, חשוב להכיר את מגוון מכשירי השמיעה, אך אין לשכוח את המוצרים המשלימים שקיימים.

מוצרים תומכים למכשירי שמיעה

ניתן לרכוש מכשירי שמיעה בירושלים הנותן מענה מעולה ומאפשר לנו לנהל שגרת חיים רגילה שכמעט ואינה משפיעה על חיינו. אם זאת , עדיין מדובר במכשיר שאנו מחדירים לאוזן, כאשר גם המכשיר וגם האוזן זקוקים לטיפול ותחזוקה.

מגוון המוצרים המשלימים הוא רחב. קיימות סוללות ייעודיות, אשר מותאמות לסוגי המכשיר שברשותנו. מעבר לכך, התחזוקה השוטפת של המכשיר מצריכה כלי אחסון ונשיאה שישמור עליו כאשר אנו לא עונדים אותו, למשל בלילה. כמו כן, מכיוון שמדובר במכשיר שמולבש על האוזן, הוא חשוף לנוזלים ולכלוך שיש בסביבה ובחלל האוזן. על כן, נדרשת ערכת ניקוי שתעזור לנו לשמור על תקינות המכשיר לאורך זמן.

לבסוף , חשוב לזכור כי מדובר במכשיר שיושב בתעלת האוזן למשך תקופות זמן ממושכות, ועלול לגרות את האזור הפנימי והחיצוני של האיבר. לשם כך ישנו מגוון גדול של טיפות אוזניים אשר עוזרות להקל על הגירוי.

מוצרים משלימים לסיוע בקשיי שמיעה

מלבד המוצרים שתומכים במכשירי השמיעה עצמם, ישנם אביזרי שמיעה נוספים, אשר מותאמים במיוחד למתקשים בשמיעה ונועדו לעזור להם בתפקוד היום-יומי. קיימות אזניות רגילות ואזניות בלוטות' יעודיות למכשירי טלפון ניידים.

אזניות אלו מסוגלות להסתנכרן עם מכשיר השמיעה והן בנוית כדי להגביר את הקול כדי לעזור למתקשה בשמיעה. בנוסך לכך קיים מגוון נרחב של טלפונים קווים לבית ולמשרד, שמלבד הפונקציות הסטנדרטיות כוללים הגברת קול המותאמת במיוחד עבור מתקשים בשמיעה. מכשירים נוספים יכללו מערכות שמיעה לנגני מוזיקה, מכשירי רדיו, טלויזיות, מערכות בידור ביתיות, שעונים מעוררים ועוד.

מגוון המוצרים רחב והמענה הוא למגוון מערכות שונות הקשורות ביכולות השמיעה שלנו. המשותף לכולן, הוא הגברת רמות הקול, כדי לאפשר למתקשים בשמיעה ליהנות ממכשירים אלו.

לסיכום, חשוב לבדוק היטב לפני שבוחרים את המכון אשר יספק לכם את מגוון הפתרונות לקשיי השמיעה. הדרך לגלות אם פנינו לחברה רצינית הוא פשוט יחסית. מכון מכשירי שמיעה איכותי, לא ייתן מענה במכשירי שמיעה בלבד, אלא ידאג למענה משלים עם מגוון מוצרים נלווים.