מחפשים בית אבות?

השאירו את הפרטים לקבלת ייעוץ במציאת בית אבות באיזור מגוריכם

חיפוש באתר

בתי אבותבתי אבות בצפוןבתי אבות בבית שאן

בית אבות בבית שאן

בית אבות בבית שאן פותח שעריו לכל אותם קשישים שמחפשים איכות חיים, בין אם הם עצמאים ומתפקדים ללא סיוע ובין אם הם זקוקים לעזרה סיעודית בתפקוד היום יומי. בית שאן היא עיר בחבלה הצפוני של ארץ ישראל כ- 26 ק"מ מהכינרת. בית שאן היא עיר עתיקה מאוד, שנזכרה עוד בימי המקרא. ואכלסת כ- 17 אלף תושבים אשר יעידו כי אין מקום אחר בו היו בוחרים לגור פרט לבית שאן.

כמו כל אדם, גם תושבי בית שאן מגיעים עם הזמן לגיל הזהב ובוחרים לעזוב את ביתם ולהגיע אל בית אבות איכותי ויוקרתי באותה סביבה בה הם העבירו את חייהם.

 

כיצד למצוא בית אבות בבית שאן

בתי אבות ממוקמים בעיר ומאפשרים לתושביה ומי מהסביבה למצוא עצמם דיירים מן המניין בבית אבות יוקרתי המשרת קשישים רבים במצבים שונים ומגוונים. אחד הקשיים שחוו ילדים להורים קשישים בעבר, הוא הצעד בו הם היו צרכים לשלוח את הוריהם לבית אבות זה או אחר, מתוך תחושת חוסר אחריות או אכפתיות.

בעידן הנוכחי פני הדברים השתנו וכיום ההורים מבקשים להירשם אל בבית אבות בעצמם, משום שהוא מספק להם מקום למפגשים חברתיים, שירותים רפואיים צמודים, סיעוד במידת הצורך ועוד.

בית אבות בבית שאן, הוא המקום האידיאלי עבור הוריכם או עבורכם. רוצים למצוא בית אבות המתאים לצרכים האישיים שלכם? צרו קשר עם בעל מקצוע מוביל בתחומו ואפשרו לו למצוא את המקום עבורכם.