מחפשים בית אבות?

השאירו את הפרטים לקבלת ייעוץ במציאת בית אבות באיזור מגוריכם

חיפוש באתר

בתי אבותבתי אבות בצפון

בתי אבות בצפון

צפון הארץ מציע לאוכלוסייה הקשישה ואוכלוסיית גיל הזהב מגוון פתרונות דיור, כגון: בתי אבות ודיור מוגן.

אם אתם סבורים כי בתי אבות איכותיים ויוקרתיים קיימים רק באזור המרכז, בוודאי תשמחו לשמוע כי בסביבה הירוקה של צפון הארץ קיימים בתי אבות רבים ברמות תקציב שונות.

ניתן למצוא בערי הצפון בתי אבות לגיל הזהב, בתי אבות סיעודיים ובתי אבות המשלבים בתוכם גם מחלקות לתשושי הנפש הסובלים ממחלות, כגון: דמנציה ואלצהיימר ולמבוגרים המוגדרים כעצמאיים ותשושים.

 

בתי אבות בצפון- קהל היעד וכמויות

אזור הקריות טומן בתוכו כ- 148 פתרונות דיור לאוכלוסייה הקשישה.

בין אלו תוכלו למצוא את בית אילדן המשמש כבית מגורים איכותי ויוקרתי בסביבה ירוקה בלב קריית מוצקין, בתי אבות בקיבוצים באזור הצפון, בתי אבות בכרמל היפהפה ובעוד אזורים אטרקטיביים בצפון היפהפה.

אוכלוסיית הקשישים של הצפון יכולים לבחור את בית האבות או הדיור המוגן המתאים להם וליהנות מכל רגע של השגחה וטיפול, חוגי העשרה, טיולים, צוות רפואי מיומן הכולל רופאים, אחיות, כח עזר סיעודי ועוד.

 

בתי אבות בקיבוצים בצפון

עובדה ידועה היא כי האוכלוסייה המבוגרת הגרה בקיבוצים הינה אוכלוסייה הממשיכה לתפקד שנים ארוכות יותר מאשר האוכלוסייה בעיר. הסביבה הירוקה, המטלות היומיות, חוגי העשרה והסביבה החברתית המורכבת מאנשים בשכבת גיל דומה הם הפרמטרים אשר הופכים את הקיבוצים למקום אידיאלי להתגורר בו בגילאים מבוגרים. ניתן למצוא קיבוצים רבים שבהם בתי אבות בצפון הארץ וליהנות מכל רגע של נוף קסום, מבוגרים באותה שכבת גיל ומגוון פעילויות אטרקטיביות.

 

בתי אבות בכרמל

רבות דובר על רכס הכרמל היפהפה המשקיף על הים ומעניק תחושת שלווה ואוויר הרים צלול למספר גדול של אנשים החיים בו. כיום, ניתן לבחור בעבור יקירכם בתי אבות או דיור מוגן בסביבה צפונית יפהפייה זו.

 

בתי אבות בצפון- נקודות חשובות

  • סיוע- ניתן לפנות למרכזי ייעוץ וסיוע שיעניקו לכם, לחצו כאן לקבלת סיוע או ייעוץ לבתי אבות המתאימים לצרכיהם של יקירכם.
  • התאמה- בחרו בבתי אבות המתאימים למצב של יקירכם. שימו לב ברחבי הארץ וגם בצפון קיימים בתי אבות עם מחלקות מיוחדות לתשושי נפש, תשושים, אוכלוסייה מבוגרת סיעודית, עצמאיים, בתי אבות לגיל הזהב ודיור מוגן.
  • ביקור- מומלץ לבקר במקום וזאת על מנת להתרשם מהסביבה בה נמצא בית האבות, הצוות המטפל באנשים וכיצד המקום מתפקד באופן כללי.
  • רצון המבוגר- בררו עם יקירכם, האם יש בית אבות בו הוא מעוניין. רבים מבררים על בתי אבות שנים קודם לכן ובוחרים מספר בתי אבות שבהם הם מעוניינים להיות.