מחפשים בית אבות?

השאירו את הפרטים לקבלת ייעוץ במציאת בית אבות באיזור מגוריכם

חיפוש באתר

בתי אבותאודות

אודות אינדקס שירותים לגיל הזהב

אינדקס שירותים לגיל הזהב הוקם כתוצאה מדרישתם ההולכת וגוברת של רבים לשירותי מטפלות ומטפלים ליקיריהם, חיפוש מקורות סיוע וייעוץ בכל הנוגע אל זכויות הקשישים ומציאת פתרונות דיור מוגן ובתי אבות.

 

אתר האינטרנט של שירותים לגיל הזהב מציע לכם מקורות מידע בכל הקשור אל רשימת בתי אבות בכל רחבי הארץ ופתרונות דיור שונים לגיל הזהב. כאן כל מה שתדרשו לעשות הינו לקבוע את הפרמטרים לחיפוש המתאימים לכם ואנו נדאג לתוצאות הרלוונטיות לכם.

 

אנו, באינדקס שירותים לגיל הזהב נעניק לכם את הדברים הבאים:

  • בתי אבות- רשימה של בתי אבות בכל רחבי הארץ. ניתן לחפש רשימת בתי אבות על  פי פילוח גיאוגרפי ועל פי סיווג. לדוגמא, אם הנכם מעוניינים בפתרון דיור ליקירכם באזור המרכז, תוכלו לקבל את כל רשימת בתי האבות המצויים במרכז הארץ.
  • רשימת מעונות הדיור המוגן
  • רשימת כח עזר- של אנשי מקצוע בעלי ניסיון שיכולים לסייע ליקירכם בבתיהם.
  • מרכזי סיוע וייעוץ- אשר יעזרו לכם בכל הקשור אל התאמת פתרון הדיור והטיפול אל הצרכים של יקירכם.
  • מידע- מאמרים ומדריכים בכל הקשור אל בחירת בית האבות המתאים לקשיש, סוגים שונים של בתי אבות, בתי אבות במרכז, בצפון ובדרום, מטפלים בקשישים, מטפלים זרים סיעודיים ועוד.

 

אינדקס שירותים לגיל הזהב הוקם על מנת להעניק לכם, בעלי בתי האבות, הדיור המוגן וכח האדם הזר פלטפורמה שתחשוף את פועלכם ותאפשר למשפחות לבחור את הטוב ביותר עבור יקירם ועבורכם התרים אחר הפתרון הטוב ביותר ליקירכם שהגיע לגיל הזהב.

 

אינדקס שירותים לגיל הזהב נבנה עבורכם- כנסו ומצאו את הפתרון הטוב ביותר